Sigma PC 15

Výborný športtester Sigma PC 15 s meraním tepovej frekvencie, úchytom na bicykel a množstvom ďalších funkcií je ideálnym pomocníkom pri zvyšovaní kondície, znižovaní váhy, behu, bicyklovaní a spinningu.

sigma_pc_15_11Potom, čo zadáte svoje osobné údaje, prístroj automaticky nastaví maximálnu tepovú frekvenciu a tri po sebe idúce tréningové zóny. Tréningové zóny môžete nastaviť aj manuálne, podľa vlastného uváženia. Sigma PC15 prehľadne ukazuje aktuálnu, priemernú a maximálnu SF, celkový čas tréningu, tréningový čas v jednotlivých zónach a spálené kalórie. Počas tréningu môžete prepínať medzi časom tréningu, maximálnou a priemernou TF, percentami z max TF alebo spálené kalórie. Nastavením alarmu zón získate istotu, že cvičíte správne.

Prehľadný displej a dobre rozmiestnené tlačidlá hodiniek možno ľahko obsluhovať aj za behu, alebo pri jazde na bicykli. Elegantný vzhľad a všetky obvyklé časové funkcie robia zo Sigmy PC15 praktické náramkové hodinky s podsvietením displeja. Aj výmenu batérie zvládnete pomerne ľahko a sami bez toho, aby ste museli vyhľadať odborný servis.

Pozrite si aj ďalšie hodinky určené na šport.